Collection: Soaps

Hand Crafted Soaps made in Houston, TX.
40 products
  • Juicy Watermelon
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lavender Soap
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Loves Spell
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Morning Woods
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Moroccan Red Clay Bar
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • No Stress
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Odds and Ends sampler
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Panty Dropper
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Roses
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sea Glass
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • So Peachy
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Southern Brunch
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweet Black Cherry
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweet Grace
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Volcano
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • •Gift Set Dough Bowl
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    $35.00
    Unit price
    per 
    Sold out